Miri Logo - White

חייגו עכשיו

עורך דין מקרקעין

לקבלת ייעוץ משפטי השאירו פרטים עכשיו!

 

עורך דין מקרקעין מירי יעקב גביש מסייעת בהליכי קניית דירה, מכירת דירה, העברת דירה במתנה, העברת זכויות בדירה מירושה, רישום זכויות לפי ירושה, תמ"א 38, מיסוי מקרקעין – אלה רק חלק מהנושאים בהם משרדינו מטפל עבור לקוחותינו במקצועיות ובמהירות. 

העסקה הגדולה ביותר בחייו של האדם הפרטי היא לרוב רכישת דירה או בית מגורים. 

אין להקל ראש בכך, אין להתפשר על הייצוג המשפטי ואיכות הבדיקות המקדמיות.

משרדינו מלווה את לקוחותיו בניהול מו"מ וגיבוש התנאים המסחריים, הן ברכישת ובמכירת נכס והן בכל הסכם מסחרי, הסכמי שכירות, עריכת בדיקות מקדימות בעסקאות מקרקעין, ניסוח הסכמים וליווי בכל שלבי העסקה עד להשלמתה.

במשרדינו, תחת קורת גג אחת, ניתנים הן שירותים משפטיים והן שירותי נוטריון. 

בנוסף, מלווה עו"ד מקרקעין מירי יעקב גביש בעלי דירות וחנויות במהלך עסקאות תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד.

לקוחות מספרים

עורך דין מירי יעקב גביש
מירי יעקב גביש

עורך דין מקרקעין - הנכס שלכם בידיים מעולות

עורך דין מקרקעין מירי יעקב גביש עוסקת מזה 18 שנים במתן ליווי משפטי מלא בתחום המקרקעין.

קניית דירה או מכירת דירה (יד שניה או קבלן), הסכמי שכירות, הסכמי מכר, קבוצות רכישה, כינוס נכסים, פירוק שיתוף במקרקעין, תמ"א 38, העברת זכויות בדירה מירושה ועוד. 

הייעוץ והליווי המשפטי שמעניקה עורכת הדין ללקוחותיה, מאפשר קבלת תמיכה מקצועית לאורך כל שלבי התהליך תוך הערכת כדאיות, סיכונים ואבחון מקדים של העסקאות העומדות על הפרק. 

המשרד פועל בגישה אישית מתוך ניסיון והיכרות רבים עם התחום ומטרתו היא לשפר את תנאי ההסכמים ולהשיג עסקה משתלמת, תוך שמירה על זכויותיהם של לקוחות המשרד והגנה עליהם מפני מעשי עוקץ ונוכלות, המפילים בפח פעמים רבות אנשים תמימים שבחרו לוותר על הייצוג המקצועי.

שירותים נוספים בתחום המקרקעין

להלן דוגמא חמה מהשטח: גברת טננבאום מראשון לציון עמדה המומה מול ממונה הבנייה העירוני. 

המגרש שרכשה לפני 20 שנים יהפוך בקרוב לכביש מהיר; אדון לוי מתל אביב זעם על מפקח העירייה כאשר התברר כי הדירה שרק קנה כללה בנייה בלתי חוקית שלא נבדקה ויכלה להפחית מסכום הרכישה. 

בני הזוג סולימאן מאשדוד גילו כי הנכס המשמש אותם למגורים הוסב בדרך בלתי חוקית ממבנה מסחרי וכך הוא רשום בטאבו.

מקרים אלו ועוד רבים אחרים, ממחישים עד כמה מורכבת ומלאת סיכון יכולה להיות כיום רכישת דירה ללא ליווי של עורך דין מקרקעין. 

הנכס הפוטנציאלי נראה פעמים רבות זוהר, אטרקטיבי ומשתלם מבחוץ, אך מכיל חצאי אמיתות ורמאויות מבפנים, שלא תמיד מובאים בזמן הנכון אל הרוכשים הנעקצים שמגלים על כך בדיעבד. 

אז איך ניתן לדעת מהו מצבה האמיתי של דירה? כיצד אפשר לדון על המחיר של הנכס, אם חסרים לגביו פרטים? ובכלל מה אפשר לעשות במצב של עוקץ?

ייצוג וליווי מקצועי של עורך דין מקרקעין ברכישת דירה

האם ידעתם כי זו זכותכם לבקש את רישום הדירה בטאבו, לבקש לפרק את השותפות במקרקעין בכל עת ולחייב הוספת סעיפים בהסכם המכר? 

במטרה למנוע את הישנות התופעה לפיה ציבור רוכשי הדירות בישראל נפגע רבות מעסקאות מקרקעין, זכויותיכם בחוק הינן רבות ביותר. 

יחד עם זאת, כל זכות לבדיקה, לאישור ובירור, מצריכה מפגש בירוקרטי מתיש ומייאש מול סמכויות שונות. לשם כך יש צורך בקבלת סיוע מתאים מאת עורך דין מקרקעין מקצועי ובעל מוניטין שימסור לכם את כל הפרטים בנוגע לזהות המוכרים ופרטיו האמיתיים של הנכס. 

עורך דין מקרקעין מירי יעקב גביש תלווה אתכם בכל שלב בתהליך, מביצוע הבדיקות המוקדמות ועד לניסוח הסכם המכר שיבטיח הליך חלק וללא בעיות עתידיות.

שירותים נוספים בתחום המקרקעין

ניסיון עתיר שנים בתמ"א 38 ופינוי בינוי

נזקים כבדים לחיי אדם ולרכוש עלולים להיגרם בבניינים ישנים שאינם עומדים בתקן הבניה לרעידות אדמה. 

נעים מאוד, מירי יעקב גביש, עו"ד מקרקעין

וועד הבית של רחוב הפלמ"ח 30 הבין היטב את המשמעות והחל להתרוצץ בין הדיירים והרשות המקומית במטרה להשיג אישור תמ"א 38, שגם יעניק למבנה את החיזוקים הבטיחותיים הנדרשים וגם יעלה את ערכו הנדל"ני של הבניין. אלא שחוסר ההבנה המקצועית בתחום והמריבות שכבר התלקחו בין הדיירים גרמו לוועד הבית הנאמן להרים ידיים עוד בכלל לפני שמצאו קבלן מתאים לעבודה. 

עורכת הדין מירי יעקב גביש מספקת מכלול שירותים לפרויקטים של תמ"א 38 – החל משלבי האישורים, דרך סיוע במציאת הקבלן ועד ליישוב מחלוקות בנושא בין דיירי הבניין.

גם בתחום ההתחדשות העירונית מבינים כיום דיירים רבים כי הם חיים בתוך יהלום בלתי מלוטש: מבנה מיושן ואף רעוע שאפשר לחדש, לשפץ ולהוסיף לו כדי לשפר משמעותית את איכות החיים וכמובן להעלות את ערך הדירות. 

בנייני מגורים שכבר עברו את המהפך חוללו שינוי עצום בשנים האחרונות והנושא של פינוי בינוי הפך לאחד התחומים הבוערים בענף הנדל"ן. 

זוהי אחת הסיבות שלשמה הייצוג המשפטי במקרקעין הוא חשוב ביותר, שכן דרוש גורם מקצועי שיבדוק את ההסכם ויוודא שהתהליך מתבצע באופן חוקי.

עורך דין מקרקעין
עורך דין מקרקעין
שירותים נוספים בתחום המקרקעין

דירות במתנה ובירושה: מה נדרש מבחינה משפטית?

זו כנראה המתנה הטובה ביותר שניתן לקבל!

אך האם יש צורך בתשלום מיסים על דירה בירושה?

כיצד להעביר אותה על שם היורשים בטאבו?

מהן זכויות היורשים על השטח?

ובכלל, כיצד מחלקים את הבית כאשר ישנו יותר מיורש אחד?

החוק אמנם מגדיר סל תשובות אחידות וטובות לשאלות שכאלו, אך נסיבות חריגות ויוצאות דופן, מביאות פעמים רבות לחיכוכים וסכסוכים כואבים וממושכים בין היורשים ויש להשיב את הסדר על כנו.

כך קרה לשני אחים ממושב באזור השרון שירשו דירה מאביהם המנוח.

בעוד האחד נמנע מלממש את חלקו בירושה מסיבות שונות, מיהר השני לרשום את עצמו כבעלים הבלעדי של הבית בטאבו.

המקרה גרם לאחים להסתכסך במהירות והסכמות ביניהם הושגו רק כאשר הוצגה צוואתו של האב בפני שופט כגורם בדיון המכריע, דיון שיכל למנוע את ההליך המשפטי אם רק היו פונים השניים לקבלת ייעוץ מקצועי מאת עו"ד מקרקעין. 

שירותים נוספים בתחום המקרקעין

שוכרים, בעלי חברות ושותפים – גם לכם מגיע ייצוג הוגן של עו"ד מקרקעין!

מה עושים עם קבלן שיפוצים שנעלם באמצע?

חברת סטארט אפ קטנה ושאפתנית בתחום החזרי מס שהצליחה להשיג די מימון לשיפוץ המשרד, גילתה יום בהיר אחד כי הקבלן שקיבל תשלום מלא מראש, לא ישוב עוד וכי אין דרך להשיגו.

בית המשפט עתר לבקשת החברה במטרה להביאו לדיון משפטי ואכן, תוך זמן קצר התייצב הקבלן באולם בית המשפט באמצעות צו הבאה והתחייב למסור לחברה פיצוי בסך 30% מגובה העסקה המקורית, בנוסף לסיום מהיר של העבודה כפי שהייתה אמורה להתבצע במועד.

גם מ' השוכרת מאזור המרכז, זכתה בדיון בבית המשפט לפיצוי על סך 28,300 ₪ מהבעלים.

מ' שהתגוררה בשכירות בדירה קטנה בעלת חדר שינה וסלון, נדהמה לגלות כי הוקם קיר גבס בדירתה בין המטבח לסלון בזמן שנמצאה בעבודתה וללא ידיעתה או הסכמתה, דבר המונע ממנה גישה אל המטבח מעתה ועד בכלל.

שירותים נוספים בתחום המקרקעין

הסיבה לכך היא ניסיון בעל הדירה לפצל את הדירה כך שדייר נוסף יוכל ליהנות מדירת חדר עם מטבחון.

למגזר העסקי ולשוכרים ישנה רגישות מיוחדת מאוד בכל נושא הנוכלויות והרמאויות בענף הנדל"ן.

לכן יש לפנות אל עורך דין מקרקעין מירי יעקב גביש בהקדם ולערוך חוזה / הסכם מפורט ומחייב, שלא יוכל הצד השני להסיר ועליו יהיה לעמוד בו בכל מקרה.

אם מתעוררים מחלוקות וקשיים המתעוררים במהלך ניסוח ההסכם, תפעל עורכת הדין למענכם באופן דיסקרטי ואישי, תוך בדיקת מכלול הנסיבות והתאמת דרכי הפתרון.

גם לעניין של פירוק שותפות במקרקעין, תוכל עורכת הדין לסייע למהירותו ויעילותו של ההליך, או לייצג אתכם משפטית כאשר נגרמות מחלוקות ואי הסכמות הנוגעות לעניין פירוק השותפות ביניכם.

עורכת דין עם נשמה

עורך דין מקרקעין מירי יעקב גביש הינה מומחית בתחום המקרקעין, בעלת ידע משפטי נרחב וראייה כוללת של כל ההיבטים המלווים את התחום. הידע הרב שצברה מקנה לה את היכולת לנהל תיקי נדל"ן פשוטים ומורכבים כאחד ולהתמודד בהצלחה רבה עם הבירוקרטיה המאפיינת את התחום.

כל זאת מתבצע תוך שמירה מלאה על המטרות המשפטיות, העסקיות והפיננסיות של לקוחות הפונים למשרדה של עורכת הדין, ברגישות רבה, שמירה על סודיות ובדגש על היחס האישי הקשוב, האדיב והרגיש.

כל העיר מודיעין | 20.11.2020

העסקה הגדולה ביותר בחייו של האדם הפרטי היא לרוב רכישת דירה או בית מגורים. אין להקל ראש בכך, אין להתפשר על הייצוג המשפטי ואיכות הבדיקות המקדמיות, כי בלעדיהם אפשר בקלות להסתבך ולהגיע למקומות לא רצויים. הכירו עורכי דין מקרקעין במרכז שידאגו להגן עליכם מראש.

להמשך קריאה >>>

שירותים נוספים בתחום המקרקעין
"הדברים הנ"ל אינם מהווים יעוץ משפטי ולא ניתן להסתמך עליהם. כל מקרה ייבחן לגופו"
לשיתוף המאמר:
Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 99 ביקורות
×
js_loader
מירי גביש פרופיל קטן
עו"ד מירי יעקב גביש
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ
עם מירי >>