עורך דין מקרקעין מירי יעקב גביש

הבית לעסקאות מקרקעין, נדל"ן ותמ"א 38

תנו לנו להפוך את עיסקת המקרקעין מטובה למצוינת

צור קשר עכשיו, אנחנו נדאג לשאר!

מירי-ברונו

איך אנחנו יכולים לסייע לך

עורך דין מקרקעין מירי יעקב גביש מסייעת בהליכי קניית דירה, מכירת דירה, העברת דירה במתנה, העברת זכויות בדירה מירושה, רישום זכויות לפי ירושה, תמ"א 38, מיסוי מקרקעין – אלה רק חלק מהנושאים בהם משרדינו מטפל עבור לקוחותינו במקצועיות ובמהירות. העסקה הגדולה ביותר בחייו של האדם הפרטי היא לרוב רכישת דירה או בית מגורים. אין להקל ראש בכך, אין להתפשר על הייצוג המשפטי ואיכות הבדיקות המקדמיות.

משרדינו מלווה את לקוחותיו בניהול מו"מ וגיבוש התנאים המסחריים, הן ברכישת ובמכירת נכס והן בכל הסכם מסחרי, הסכם שכירות, עריכת בדיקות מקדימות בעסקאות מקרקעין, ניסוח הסכמים וליווי בכל שלבי העסקה עד להשלמתה.

במשרדינו, תחת קורת גג אחת, ניתנים הן שירותים משפטיים והן שירותי נוטריון. בנוסף, מלווה עו"ד מירי יעקב גביש בעלי דירות וחנויות בעסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי.

סרטון קצר במיוחד עבורך!

מירי-פרופיל-מרובע
מירי יעקב גביש

דיני מקרקעין: כל מה שחשוב לדעת

מהם תפקידיו של עו"ד נדל"ן

הוא אדם המייעץ משפטית באופן נרחב על תחום המקרקעין בתחומיו השונים. סיוע בחתימת הסכמי מכר – קניית דירות, מכירתן, והעברתן בטאבו, סגירת עסקאות חכירה ושכירויות ורישום בתים משותפים. עו"ד מקרקעין עוסק גם בערכית הסכמי שותפויות ומיזוגים, חתימת הסכמי ביצוע עם קבלני משנה, הסכמי קומבינציה, הסכמי ניהול, הסכמי פיתוח וכן לקיחת משכנתאות, חתימה על שותפויות ופירוקן.

עו"ד מקרקעין עוזר ללקוחות מסחריים ופרטיים בנושאים כגון: צווי הריסה, צווי מניעה, בקשות לקבלת היתרי בנייה, הקלות וחריגות בנייה וייצוג בעת תביעה בהליכים שונים בתחום בעקבות אי קיום הסכמים או עקב ליקויי בנייה.

משרד המתמקד בתחום זה יהיה בעל ניסיון וידע נרחב בתחום. עו"ד מקרקעין ייצג לקוחות במגוון רב של עסקאות בתחום, וילווה אותם באופן רציף לכל אורך התהליך, משלבי התכנון, וכלה בהקמה והתפעול, תוך מתן טיפול מקיף ויסודי בפן התכנוני ובפן המשפטי. המשרד יעסיק עורכי דין שמתמחים בתחום המקרקעין והם בעלי ידע רב בתחום וניסיון של שנים.

התמקדות בעבודה הנעשית במשרד המתמחה בנדל"ן

שלא כמו עורך דין צבאי, עורך דין מקרקעין יטפל בליווי פרויקטים בתחום לכל אורך התהליך. החל משלב התכנון והרישוי וכלה בשלבי הביצוע, מתן הייעוץ המשפטי בנוגע לתכניות בניין ובכל הנוגע להליכים משפטיים מול מחזיקים בקרקע שלא כדין, לרבות הוצאתם לפועל של פסקי דין. העסקאות הן מגוונות – עסקאות מול קבלנים ויזמים, מול קבוצות לבנייה משותפת. המשרד יעסוק בטיפול ובליווי פיננסי מול מוסדות בנקאיים. עו"ד מקרקעין יעזור מול תכנוני מס לעסקאות נדל"ן, מול עריכת התחשיבים וניתוחם. עו"ד מקרקעין ייצג את לקוחותיו מול רשויות המס ויטפל בעררי מס בביהמ"ש.

במשרד המתמחה בתחום המקרקעין, יינתן ייעוץ משפטי בנוגע להרחבות תמ"א 38, רישוי ופרויקטים של פינוי – בינוי, איחוד וחלוקה. כמו כן, המשרד ידע לעזור בייצוג בהתנגדויות ובעתירות מנהליות. עו"ד מקרקעין עוסק בניהול תיקי הפקעות (הפקעת מקרקעין) ,התנגדות להפקעה, עתירות מנהליות בגין ההפקעות ותביעות לקבלת שווי ההפקעה.

מדוע צריך להיוועץ בעורך דין

רצוי לכל אדם שמעוניין לרכוש דירה, מגרש או נכס נדל"ן להיוועץ עם עו"ד מקרקעין בטרם הוא חותם על עסקה כלשהי ולאפשר לעו"ד ללוות אותו לאורך כל התהליך. עו"ד המקרקעין יבדוק את זכויות לקוחותיו ברשויות השונות – לשכת רישום המקרקעין, במנהל מקרקעי ישראל וברשם המשכונות. בכך יוכל עו"ד מקרקעין לייעל את התהליך ולסייע ללקוח לקבל את ההחלטה הטובה ביותר ולהגן על האינטרסים שלו בצורה מיטבית. לדוגמא: עו"ד מקרקעין יבדוק שהנכס המדובר אכן בבעלות חוקית וניתן להעברה. בנוסף יבדוק שלא קיימים עיקולים או אזהרות שונות בנוגע לנכס (לדוגמא אם קיימות חריגות בנייה \ צווי הריסה). כמו כן יבדוק שהשטח שעליו הצהיר המוכר הוא אכן השטח המופיע ברישום בנכס הטאבו. כל זאת יבדוק עורך הדין בשביל לקוחותיו לפני חתימה על הסכם, בכדי להגן על הלקוח ולוודא שהפרטים המוצגים לו בחוזה המקרקעין \ בהסכם הם אמינים ונכונים.

נסח טאבו הוא מסמך פומבי נגיש אשר מכיל נתונים אודות הנכס – בבעלות מי הנכס, אזהרות בנוגע לביצוע פעולות שונות בנכס וכדומה. נתונים אלו הם קריטיים ויש לוודא אודותיהם לפני חתימה על כל הסכם וביצוע עסקת רכישה.

"עו"ד מקרקעין עוזר ללקוחות מסחריים ופרטיים בנושאים כגון: צווי הריסה, צווי מניעה, בקשות לקבלת היתרי בנייה, הקלות וחריגות בנייה וייצוג בעת תביעה בהליכים שונים בתחום בעקבות אי קיום הסכמים או עקב ליקויי בנייה."

עורך דין נדל"ן מומלץ בעל ניסיון רב בעסקאות מקרקעין

שלבי תהליך ההסכם הנחתם והתחייבויות עורך הדין

לאחר כל הבדיקות הנדרשות ע"י עורך דין המקרקעין ווידוא שהנכס הוא בבעלות האדם המוכר ושאין לגביו חוב, שעבוד או עיקולים, יכול עו"ד להכין הסכם \ חוזה מקרקעין פרטני ללקוח שבו יהיו רשומות כל זכויות הלקוח בהתאם לעסקה המדוברת. לאחר הסכמת כל צדדי העסקה על ההסכם, ייקבע מועד חתימה שיכלול חתימה על ההסכם, על ייפוי כוח, על טפסי הצהרה למיסוי מקרקעין ועל שטרות מכר. כל זאת במעמד כל הצדדים הנוגעים בדבר ובנוכחות עו"ד.

בתום החתימה על ההסכם, מחויב עו"ד לרשום הערת אזהרה על הנכס לטובת הקונים בלשכת רישום המקרקעין ובכך הוא מבטיח את זכויות הלקוח בנוגע לנכס עד להשלמת העסקה במלואה ורישום הבעלות החדש. על הקונים לשלם את הסכום הנקבע בהסכם במלואו בכדי לרכוש את הנכס ולאחר מכן המוכרים מחויבים להעביר את החזקה בנכס לקונים. במעמד מסירת התשלום האחרון, על המוכרים להעביר לידי עו"ד את כל המסמכים והאישורים הנדרשים בכדי לרשום את הנכס מחדש על שם הקונים בלשכת רישום מקרקעין בהתאם להתחייבות בהסכם הנחתם. אותם מסמכים הם: מסמך ייפוי כוח בלתי חוזר, שטרות מכר, שטרות משכנתא, אישור מס רכישה, אישור מס שבח ואישורי עירייה. בעזרת כל המסמכים הדרושים שמתקבלים מהקונה ומהמוכר, יירשום עו"ד את הבעלות מחדש על שם הקונים בהתאם לתנאי ההסכם.

מידע נוסף מאת מירי יעקב גביש

אגרות לשכת רישום המקרקעין

אגרות לשכת רישום המקרקעין

אגרות לשכת רישום המקרקעין מקרקעין זה מסוג אותם התחומים שמעניינים את כולנו. יש מי שבוחר לשכור דירה לאורך שנים ואילו אחרים, בשלב מסוים, מחליטים לקנות

קרא עוד »
מיסוי מקרקעין

מיסוי מקרקעין

מכירה ורכישה של דירה בהיבטי מיסוי מקרקעין כמעט כל אחד חולם שנים רבות על הדירה שאותה יקנה בעתיד כשיהיה לו את הכסף שקניית דירה מצריכה.

קרא עוד »

מירי יעקב גביש ברשתות החברתיות

עורך דין מקרקעין
Sending
User Rating 5 (2 votes)