עריכת הסכם לרכישת דירה מקבלן, הסכם שכירות, ליווי מכירת וקנית דירה, פינוי בינוי, תמ"א 38, עסקאות נדל"ן, ירושות, ועוד.

אנו נדאג להפוך את עיסקת המקרקעין שלך מטובה למצוינת!

צור קשר עכשיו, ואנחנו נדאג לשאר!

מירי-ברונו

עריכת הסכם לרכישת דירה מקבלן, הסכם שכירות, ליווי מכירת וקנית דירה, פינוי בינוי, תמ"א 38, עסקאות נדל"ן, ירושות, ועוד.

אנו נדאג להפוך את עיסקת המקרקעין שלך מטובה למצוינת!

מירי-ברונו-עורך-דין-צבאי-מובייל

צור קשר עכשיו, ואנחנו נדאג לשאר!

איך אנחנו יכולים לעזור לך

קניית דירה, מכירת דירה, העברת דירה במתנה, העברת זכויות בדירה מירושה, רישום זכויות לפי ירושה, תמ"א 38, מיסוי מקרקעין – אלה רק חלק מהנושאים בהם משרדינו מטפל עבור לקוחותינו במקצועיות ובמהירות. העסקה הגדולה ביותר בחייו של האדם הפרטי היא לרוב רכישת דירה או בית מגורים. אין להקל ראש בכך, אין להתפשר על הייצוג המשפטי ואיכות הבדיקות המקדמיות.

משרדינו מלווה את לקוחותיו בניהול מו"מ וגיבוש התנאים המסחריים, הן ברכישת ובמכירת נכס והן בכל הסכם מסחרי, הסכם שכירות, עריכת בדיקות מקדמיות בעסקאות מקרקעין, ניסוח הסכמים וליווי בכל שלבי העסקה עד להשלמתה.

במשרדינו, תחת קורת גג אחת, ניתנים הן שירותים משפטיים והן שירותי נוטריון. בנוסף, מלווה עו"ד מירי יעקב גביש בעלי דירות וחנויות בעסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי.

סרטון קצר במיוחד עבורך!

מירי-פרופיל-מרובע

עו"ד מקרקעין ונדל"ן מירי יעקב גביש

עו"ד מקרקעין - כל מה שחשוב לדעת

מה תפקידו של עורך דין מקרקעין

עו"ד מקרקעין הוא אדם המייעץ משפטית באופן נרחב על תחום המקרקעין בתחומיו השונים. סיוע בחתימת הסכמי מכר- קניית דירות ומכירתן, והעברתן בטאבו, סגירת עסקאות חכירה ושכירויות ורישום בתים משותפים. עו"ד מקרקעין עוד עוסק בערכית הסכמי שותפויות ומיזוגים, חתימת הסכמי ביצוע עם קבלני משנה, הסכמי קומבינציה, הסכמי ניהול, הסכמי פיתוח וכן לקיחת משכנתאות, חתימה על שותפויות ופירוקן.

עו"ד מקרקעין עוזר ללקוחות מסחריים ופרטיים בנושאים כגון: צווי הריסה, צווי מניעה, בקשות לקבלת היתרי בנייה, הקלות וחריגות בנייה וייצוג בעת תביעה בהליכים שונים בתחום בעקבות אי קיום הסכמים או עקב ליקויי בנייה.

משרד המתמקד בתחום זה יהיה בעל ניסיון וידע נרחב בתחום. עו"ד מקרקעין ייצג לקוחות במגוון רב של עסקאות בתחום, וילווה אותם באופן רציף לכל אורך התהליך, משלבי התכנון, וכלה בהקמה והתפעול, תוך מתן טיפול מקיף ויסודי בפן התכנוני ובפן המשפטי. המשרד יעסיק עורכי דין שמתמחים בתחום המקרקעין והם בעלי ידע רב בתחום וניסיון של שנים.

התמקדות בעבודה הנעשית במשרד עו"ד מקרקעין

שלא כמו ע"וד צבאי, משרד עו"ד מקרקעין יטפל בליווי פרויקטים בתחום לכל אורך התהליך. החל משלב התכנון והרישוי וכלה בשלבי הביצוע, מתן הייעוץ המשפטי בנוגע לתכניות בניין ובכל הנוגע להליכים משפטיים מול מחזיקים בקרקע שלא כדין, לרבות הוצאתם לפועל של פסקי דין. העסקאות הן מגוונות- עסקאות מול קבלנים ויזמים, מול קבוצות לבנייה משותפת. המשרד יעסוק בטיפול בבטוחות ובליווי פיננסי מול מוסדות בנקאיים. עו"ד מקרקעין יעזור מול תכנוני מס לעסקאות נדל"ן, מול עריכת התחשיבים וניתוחם. עו"ד מקרקעין ייצג את לקוחותיו מול רשויות המס ויטפל בעררי מס בביהמ"ש.

במשרד המתמחה בתחום המקרקעין, עו"ד המקרקעין ייתן ייעוץ משפטי בנוגע להרחבות תמ"א 38, רישוי ופרויקטים של פינוי- בינוי, איחוד וחלוקה. כמו כן, יעזור בייצוג בהתנגדויות ובעתירות מנהליות. עו"ד מקרקעין עוסק בניהול תיקי הפקעות (הפקעת מקרקעין) ,התנגדות להפקעה, עתירות מנהליות בגין ההפקעות ותביעות לקבלת שווי ההפקעה.

מדוע צריך להיוועץ בעו"ד מקרקעין

רצוי לכל אדם שמעוניין לרכוש דירה, מגרש או נכס נדל"ן להיוועץ עם עו"ד מקרקעין בטרם הוא חותם על עסקה כלשהי ולאפשר לעו"ד ללוות אותו לאורך כל התהליך. עו"ד המקרקעין יבדוק את זכויות לקוחותיו ברשויות השונות- לשכת רישום המקרקעין, במנהל מקרקעי ישראל וברשם המשכונות. בכך יוכל עו"ד מקרקעין לייעל את התהליך ולסייע ללקוח לקבל את ההחלטה הטובה ביותר ולהגן על האינטרסים שלו בצורה מיטבית. לדוגמא: עו"ד מקרקעין יבדוק שהנכס המדובר אכן בבעלות חוקית וניתן להעברה. בנוסף יבדוק שלא קיימים עיקולים או אזהרות שונות בנוגע לנכס (לדוגמא אם קיימות חריגות בנייה\ צווי הריסה). כמו כן יבדוק שהשטח שעליו הצהיר המוכר הוא אכן השטח המופיע ברישום בנכס הטאבו. כל זאת יבדוק עורך הדין בשביל לקוחותיו לפני חתימה על הסכם, בכדי להגן על הלקוח ולוודא שהפרטים המוצגים לו בחוזה המקרקעין\ בהסכם הם אמינים ונכונים.

נסח טאבו הוא מסמך פומבי נגיש אשר מכיל נתונים אודות הנכס- בבעלות מי הנכס, אזהרות בנוגע לביצוע פעולות שונות בנכס וכדומה. נתונים אלו הם קריטיים ויש לוודא אודותיהם לפני חתימה על כל הסכם וביצוע עסקת רכישה.

"עו"ד מקרקעין עוזר ללקוחות מסחריים ופרטיים בנושאים כגון: צווי הריסה, צווי מניעה, בקשות לקבלת היתרי בנייה, הקלות וחריגות בנייה וייצוג בעת תביעה בהליכים שונים בתחום בעקבות אי קיום הסכמים או עקב ליקויי בנייה."

שלבי תהליך ההסכם הנחתם והתחייבויות עו"ד המקרקעין

לאחר כל הבדיקות הנדרשות ע"י עורך דין המקרקעין ווידוא שהכנס הוא בבעלות האדם המוכר ושאין לגביו חוב, שעבוד או עיקולים, יכול עו"ד להכין הסכם\ חוזה מקרקעין פרטני ללקוח ויציין את כל זכויות הלקוח בהתאם לעסקה המדוברת. לאחר הסכמת כל צדדי העסקה על ההסכם, ייקבע מועד חתימה שיכלול חתימה על ההסכם, על ייפוי כוח, על טפסי הצהרה למיסוי מקרקעין ועל שטרות מכר. כל זאת במעמד כל הצדדים הנוגעים בדבר ובנוכחות עו"ד.

בתום החתימה על ההסכם, מחויב עו"ד לרשום הערת אזהרה על הנכס לטובת הקונים בלשכת רישום המקרקעין ובכך הוא מבטיח את זכויות הלקוח בנוגע לנכס עד להשלמת העסקה במלואה ורישום הבעלות החדש. על הקונים לשלם את הסכום הנקבע בהסכם במלואו בכדי לרכוש את הנכס ולאחר מכן המוכרים מחויבים להעביר את החזקה בנכס לקונים. במעמד מסירת התשלום האחרון, על המוכרים להעביר לידי עו"ד את כל המסמכים והאישורים הנדרשים בכדי לרשום את הנכס מחדש על שם הקונים בלשכת רישום מקרקעין בהתאם להתחייבות בהסכם הנחתם. אותם מסמכים הם: מסמך ייפוי כוח בלתי חוזר, שטרות מכר, שטרות משכנתא, אישור מס רכישה, אישור מס שבח ואישורי עירייה. בעזרת כל המסמכים הדרושים שמתקבלים מהקונה ומהמוכר, יירשום עו"ד את הבעלות מחדש על שם הקונים בהתאם לתנאי ההסכם.

מידע נוסף מאת עורך דין לענייני מקרקעין מירי יעקב גביש

נדלן9

רכישת דירה יד שנייה

  רכישת דירה יד שנייה מי מאיתנו לא היה רוצה לדעת שהוא גר בדירה ששייכת לו? ומי לא היה רוצה להפסיק לשלם את המשכנתא של

קרא עוד »

מירי יעקב גביש ברשתות החברתיות

קבע פגישה עכשיו!

מירי יעקב גביש - עו"ד מקרקעין

  • שעות פתיחה:

ראשון עד חמישי: 18:00 – 9:00

שישי: 14:00 – 9:00

שבת: סגור

  • צור קשר:

074-7028570
miri.myg@gmail.com

כתובתנו: רחוב ירושלים 39 מגדל A קרית אונו

  • רשתות חברתיות:
עורך דין מקרקעין
Sending
User Rating 5 (1 vote)