הפודקאסט של עו"ד מירי יעקב גביש
רכישת דירה - הזווית הפרקטית

פרק 3

בפרק הבא אני, עו"ד ונוטריונית מירי יעקב גביש מארחת את ימית אפריאט יועצת פיננסית ומשכנתאות. בשיחה עם ימית דיברנו על הבדיקות שחשוב לעשות לפני לקיחת משכנתא, מה אפשר לעשות לבד, מתי כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות, למה תכנון פיננסי עתידי הוא כל כך חשוב, מצב הריביות בשוק ועוד נושאים חשובים ומעניינים. אין באמור בפודקאסט כדי להוות ייעוץ משפטי או ייעוץ כלשהו או להחליף ייעוץ משפטי של עו"ד.

פרק 2
בפרק הבא אני, עו"ד ונוטריונית מירי יעקב גביש חולקת אתכם ואתכן את כל מה שחשוב לבדוק לפני שתרכשו דירה. מה חשוב לדעת, מה חשוב לשאול ולברר. איך החוק מגן עליכם כרוכשים ועוד נושאים רבים. החלטתי להקליט פרק זה על מנת לשתף מהניסיון והידע שצברתי ב20 השנים האחרונות כעורכת דין בתחום הנדל"ן. אין באמור בפודקאסט כדי להוות ייעוץ משפטי או ייעוץ כלשהו או להחליף ייעוץ משפטי של עו"ד.
פרק 1
מה חשוב כשמחפשים לרכוש דירה? ממה מתחילים? איך חוסכים הרבה זמן ויוצאים עם עסקה טובה? האם צפויה ירידה במחירי הדירות? הזמנתי את אייל תורג'מן וטינר בן דוד מתווכי נדל"ן בחברת Elita one שיתנו טיפים חשובים בדרך לרכישת דירה ויסבירו למה כדאי לשים לב כשמתקשרים עם מתווך. אין באמור בפודקאסט כדי להוות ייעוץ משפטי או ייעוץ כלשהו או להחליף ייעוץ משפטי של עו"ד.
Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 103 ביקורות
×
js_loader
cropped-מירי-גביש-תמונת-פרופיל-מוקטן.jpg
עו"ד מירי יעקב גביש
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ
עם מירי >>