שירותי המשרד - עו"ד מירי יעקב גביש

מתי זכאי חייל להשתחרר מהצבא

עורך דין צבאי

מטפלים בדיני צבא החל משנת 2000 למיועדים לשירות, למשרתים בסדיר ולמערך המילואים. שחרור מהצבא, השתמטות, עריקות, נפקדות, שימוש בסמים בצבא, רישום פלילי, פטור משירות מילואים ועוד.

פטור משירות צבאי לשוהים בחול

עורך דין מקרקעין

אנו מלווים עסקאות מקרקעין מא' ועד ת' לרבות קניית ומכירת דירה, רישום זכויות לפי ירושה, עסקאות תמ"א 38, מיסוי מקרקעין, עריכת הסכמי שכירות, בדיקות מקדימות בעסקאות מקרקעין, וליווי בכל שלבי העסקה עד להשלמתה.

עריקות ממילואים

נוטריון בקרית אונו

משרדנו מוסמך לבחון ולאמת חתימה על מסמכים שונים, להעתיק או לתרגם מסמכים שדרוש להם מעמד ותוקף חוקי במדינה שונה, להעניק תוקף לייפויי כוח, לערוך ולאשר תצהירים, חוות דעת והצהרות, לאמת הסכמי ממון ולהכין צוואה.

עורך דין צבאי - שירותים נפוצים

פטור ממילואים

אם ברצונך לקבל פטור משירות מילואים ויש לך סיבה שלדעתך ההיא מוצדקת - פנה אלינו עוד היום! אנו נשמח לבדוק בעבורך מהן האופציות העמודות לרשותך ולעזור לך עד לקבלת הפטור.

שחרור מהצבא

אם יש לך סיבה שבגללה אתה חושב שמגיע לך להשתחרר מהצבא - דבר איתנו! אנו נדע להגיד לך בדיוק מהם הסיכויים שלך, וכיצד יהיה נכון בעבורך לפעול עד להשגת הפטור המיוחל.

שימוש בסמים בצבא

חייל שהשתמש אפילו פעם אחת בסם קל כקשה, עלול לאבד את היכולת לעסוק בעשרות מקצועות מבוקשים וביניהם: עורך דין, רואה חשבון, עובד מועצה, חשמלאי, נהג בתחבורה הציבורית ועוד. דבר איתנו דחוף!

פטור מהצבא מטעמי דת

אם את נערה דתיה, המעוניינת לקבל פטור משירות צבאי מטעמי דת, כדאי לך לפנות אלינו! אנו נדאג לך לפטור המיוחל ונמנע ממך את החדירה הנוראית לפרטיות שלרוב נעשית כאשר נערות מבקשות את הפטור באופן עצמאי.

עריקות מהצבא

עריקות מהצבא היא עברה חמורה ביותר ולכן ברוב המקרים השופטים לא נוהגים בסלחנות כלפי העריקים אלא מענישים אותם בעונשים קשים. חשוב מאוד לפנות אל עורך דין צבאי כמה שיותר מוקדם כך שהמצב עוד יהיה הפיך.

נפקדות מהצבא

חייל שנעדר למשך תקופה של עד 20 ימים בלבד מוגדר נפקד. חייל שנפקד מיחידתו אבל חזר לפני שעברה יממה מרגע שיצא, יטופל משמעתית על פי אבל בשונה מחייל שנפקד מעל ל24 שעות, תקופת ההיעדרות לא תחשב לא כתקופה בלתי נמנית שיש להשלים בסיום השירות הצבאי.

עורך דין מקרקעין - שירותים נפוצים

עורך דין תמ"א 38

משרדנו מלווה דיירים בפרויקטים של תמ"א 38 החל מהשלב של בדיקת זכויות, מציאת יזם, חתימת חוזה ועד קבלת מפתח לדירה החדשה. המשרד מייצג לקוחות מהארץ ומחו"ל בחוזים ובעסקאות מקרקעין שונות ובייצוג דיירים בפרויקטים של תמ"א 38.

רכישת דירה מקבלן

אל תסמוך על עורך הדין של הקבלן! הוא ידאג באופן טבעי רק לאינטרסים של הקבלן, ולכן הוא ינסה לשכנע גם אותך לחתום על החוזה ישירות אצלו וזו טעות שכדאי להימנע ממנה! אתה צריך עורך דין מקרקעין מטעמך שידאג לאינטרסים שלך.

עורך דין פינוי בינוי

אם תיקח עורך דין פינוי בינוי מטעמך, הקבלנים והיזמים, יידעו שאתה לא עומד מולם לבדך, אלא שיש עורך דין מקצועי שמייצג אותך ודואג לך. בנוסף לכך, כמובן שעורך דין פינוי בינוי אחראי לכך שבסופו של דבר, כאשר כל הפרויקט יסתיים, תקבל את המגיע לך ותוכל להיכנס לנכס החדש.

ביטול חוזה שכירות

סכסוך עם בעל הנכס הינו דבר נפוץ במיוחד, אל תרגישו מיוחדים מידיי! ונכון, כנראה שגם חתמתם על חוזה שכירות, אך עורך דין מקרקעין בעל ניסיון - ידע לקרוא את החוזה לעומק ולהבין היכן נקודות התורפה שלו וכיצד ניתן לבטלו בעקבות הנסיבות.

עורך דין הסכם מסחרי

עו"ד הסכם מסחרי יוכל לעזור לכם להכין חוזים של עסקאות ממון, הסכם מייסדים של חברה או עסק ואפילו לפעול בשמכם למען קבלת תנאים טובים יותר בבנקים.

מיסוי מקרקעין

בכל עסקה בתחום המקרקעין ישנו תשלום מס המחייב את שני הצדדים. בדרך כלל העסקה בה יושקע הכי הרבה כסף בחייהם של זוג היא עסקת מקרקעין, למרות זאת ישנם אנשים רבים שלא מתייחסים לעסקה כדבר משמעותי וחשוב וחבל שכך.

כתבות אחרונות מהבלוג

מירי יעקב גביש ברשתות החברתיות

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 99 ביקורות
×
js_loader
cropped-מירי-גביש-תמונת-פרופיל-מוקטן.jpg
עו"ד מירי יעקב גביש
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ
עם מירי >>