האם מותר לפטר נגדת או קצינה כשהיא בהיריון

לקבלת ייעוץ משפטי השאירו פרטים עכשיו!

להאזנה:

 

ככל שעוברות השנים אנחנו רואים עוד ועוד נשים שבוחרות להישאר בקבע בשירות הצבאי. אחרי שהן מסיימות את שירות החובה הן חותמות על קבע ולפעמים גם יוצאות ללימודים על חשבון הצבא. בנוסף לכך, ככל שעוברות השנים יש גם יותר ויותר תפקידים שנשים מבצעות בצה"ל, מה שמוביל לכך שיש גם יותר נשים בהיריון במסגרת עבודתן. זה אך טבעי שאישה שחותמת קבע עד גיל שלושים בשלב מסוים תחליט להיכנס להיריון, בין אם היא משמשת כנגדת ובין אם היא קצינה בתפקיד מהותי ביותר. נשאלת השאלה מה אומר החוק והאם צה"ל יכול לפטר אישה כשהיא בהיריון?

 

מה עושים אם אישה הרה, קצינה או נגדת, בכל זאת פוטרה?

אם גם את מוצאת את עצמך היום, אחרי שנים רבות של עבודה ונתינה לצה"ל, במצב שבו פוטרת בזמן ההיריון כי זה מה שהצבא מצא לנכון לעשות, כדאי שתדעי שאת לא לבד. ראשית, כבר קרו הרבה מקרים כאלה בעבר ולכן המערכת מכירה סיטואציות כאלה.

שנית, חשוב לדעת שאת יכולה לפנות לעורכת דין מקצועית שתוכל לסייע לך. אין שום סיבה שבגללה את צריכה להתמודד עם המצב הזה לבד ואת תראי שבעזרת אשת מקצוע מובילה כמו עורך דין צבאי שמכירה את התחום לעומק, לפחות תקבלי פיצויים. היום, כאשר את יכולה לפנות לעורכת דין צבאית שתעזור לך לשמור ולהגן על הזכויות שלך, אין שום סיבה לוותר.

 

כך תבחרי את עורכת הדין שלך

האמת היא שככל שעוברות השנים יש יותר ויותר נשים שבוחרות לעסוק בתחום של עריכת דין צבאית. משמעות הדברים היא שהבחירה שאת עומדת לעשות לא פשוטה, כי איך תדעי לאיזה עו"ד לפנות? אין ספק שאם את רוצה עורכת דין שמכירה את התחום הזה לעומק ושיכולה לסייע לך על הצד הטוב ביותר, הרי שהכתובת הנכונה היא עורכת דין מירי יעקב גביש.

עו"ד גביש מגיע עם ניסיון של שנים רבות בתחום, מכירה את מערכת המשפט הצבאית לעומקה ויכולה לסייע לך בכל מקרה שבו יש לך בעיה משפטית כלשהי בתחום הצבא. אין סיבה שתעמדי לבד מול המערכת כולה ואת מוזמנת לפנות עוד היום לעוה"ד מירי יעקב גביש לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה.

האם מותר לפטר נגדת או קצינה כשהיא בהיריון
האם מותר לפטר נגדת או קצינה כשהיא בהיריון
"הדברים הנ"ל אינם מהווים יעוץ משפטי ולא ניתן להסתמך עליהם. כל מקרה ייבחן לגופו"
לשיתוף המאמר:
Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 103 ביקורות
×
js_loader
cropped-מירי-גביש-תמונת-פרופיל-מוקטן.jpg
עו"ד מירי יעקב גביש
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ
עם מירי >>