תפריט

המלצה על עו"ד מירי יעקב גביש מאת פודוליאק סרגיי

למירי ברונו, רציתי להודות לך על הדרך ועל התהליך שליווית אותי במשך השירות הצבאי שלי עד לקבלת פטור מצה"ל.

לצערי, עקב המצב המשפחתי והבריאותי שלי שהתדרדר במהלך השירות, לא יכלתי לשרת בצה"ל לאחר הרבה תלונות שלי והרבה פניות שלי לכל גורם בצה"ל שום דבר לא עזר. לאחר כמה חודשים שלי שאני שירתתי בשירות הצבאי ללא מענה מיידי ואם בכלל מהצד הצבאי החלטתי לפנות לעו"ד מירי ברונו.

הפגישה נקבעה מהר מאוד והתחיל הטיפול של מירי ברונו. המצב היה מאוד שביר וקריטי בכל יום ובכל שעה היה מענה ויכולתי לפנות תמיד. קיבלתי מענה, תשובות וליווי אישי.

לאחר הפנייה שלי למירי ברונו הטיפול בי התחיל לזוז מהר מאוד והתחילו לשים לב עליי יותר. קיבלתי את ההפניות לגורמים הדרושים בצה"ל לבדיקת המשך שירות שלי והגורמים עליהם נשלחתי גם בעזרת מירי ברונו החליטו שאני לא יכול ולא מתאים לשירות צבאי עקב המצב הבריאותי והמשפחתי. לאחר פניה שלי למירי ברונו התהליך עד השחרור לקח בערך כ3 חודשים כולל חגים שהיו במהלך התקופה בסך הכל שירתתי 8 חודשים ושוחררתי מצה"ל לאחר שבדקו אותי והחליטו שאני לא כשיר להמשך השירות.

אני רוצה להודות למירי ברונו על היחס האישי שיכלתי תמיד לקבל תשובות וליווי אישי בכל הקשיים ובכל דבר שנתקלתי בו בדרך. אני ממליץ בחום לא לחשוב פעמיים, לפנות למירי ברונו משרד עו"ד ונוטריון ואני בטוח ומבטיח שתקבלו טיפול ויחס הכי טוב שיש וכמובן את העזרה שבמקום אחר לא תקבלו.

תודה.

בברכה,

פודוליאק סרגיי.

מקור:

סרגיי

פוסטים אחרונים:

למי מתאים הסכם ממון

למי מתאים הסכם ממון

תוכן העמוד:המלצה על עו"ד מירי יעקב גביש מאת פודוליאק סרגיימקור:פוסטים אחרונים:למי מתאים הסכם ממון למי

המלצה פודוליאק סרגיי
Call Now Button