אודות המשרד

משרדה של עו"ד מירי יעקב גביש הוקם בשנת 2006 ומאז מעניק ללקוחותיו, מהארץ ומחו"ל, שירות מהיר ומקצועי במגוון תחומים, בהם ייצוג כעורך דין מקרקעין, עסקאות מקרקעין, הסכמים במגוון תחומים, ייצוג בבתי משפט, הגשת תביעות ועוד.

כתובת המשרד: רחוב ירושלים 39 מגדל A קרית אונו

עו"ד מירי יעקב גביש, כבוגרת הפרקליטות הצבאית, התמקצעה במשפט הפלילי והצבאי, ומייצגת חיילים כעורכת דין צבאי, בעבירות שונות בבתי הדין הצבאיים, לרבות בעבירות שימוש בסמים בצבא, קבלת פטור ממילואים, עריקות מהצבא ועוד.

משרדינו מעניק שירותים נוטריוניים מגוונים, ביניהם אימות נוטריוני למסמכים שונים, אימות צוואה בפני נוטריון, אימות הסכמי ממון.

עו"ד מירי יעקב גביש מייצגת לקוחות פרטיים ועסקיים מהארץ ומחו"ל, להם מקפידה להעניק יחס אישי וטיפול מהיר.

מירי יעקב גביש

עו"ד מירי יעקב גביש

בראש המשרד עומדת מירי יעקב גביש המשמשת כעורכת דין, כמגשרת וכנוטריון. עו"ד מירי יעקב גביש הינה בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן שם למדה החל משנת 1996 במסגרת העתודה הצבאית.

פרטים נוספים

עורך דין מירי יעקב גביש

כתובת: רחוב ירושלים 39, מגדל A, קרית אונו.

טלפון: 077-729-9358 מייל: miri@myglaw.co.il

עו"ד מירי יעקב גביש בתקשורת

עריקים ועריקות, שימו לב!

עו"ד מירי ברונו גביש על השאלות הנפוצות בנוגע לעריקות משירות צבאי ועל ההבדלה שעושה צה"ל בין עריקים בהתאם למצבם האישי.

ישנה טעות נפוצה בקרב הציבור, לפיה הצבא מתייחס לכל העריקים באופן זהה, אך מסתבר שאין כך הדבר: הצבא מתייחס אחרת לגמרי כלפי כל עריק ועריקה בהתאם למצבם האישי. במאמר זה אפרט על סוגים שונים של עריקים ומה התייחסות הצבא כלפי כל עריק ועריקה.

לכתבה המלאה >

כל העיר מודיעין לוגו

עורכי דין מקרקעין במרכז

העסקה הגדולה ביותר בחייו של האדם הפרטי היא לרוב רכישת דירה או בית מגורים. אין להקל ראש בכך, אין להתפשר על הייצוג המשפטי ואיכות הבדיקות המקדמיות, כי בלעדיהם אפשר בקלות להסתבך ולהגיע למקומות לא רצויים. הכירו עורכי דין מקרקעין במרכז שידאגו להגן עליכם מראש.

לכתבה המלאה >
דילוג לתוכן